Продукція > ORION FANS > OD9238-12HBVXE
OD9238-12HBVXE
OD9238-12HBVXE Orion Fans
OD9238-VXE.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE
Features: Auto Restart
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 7000 RPM
Air Flow: 147.0 CFM (4.12m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 67.1dB(A)
Static Pressure: 1.400 in H2O (348.7 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 36 W
на замовлення 1456 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE, Features: Auto Restart, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 7000 RPM, Air Flow: 147.0 CFM (4.12m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: -4 ~ 149°F (-20 ~ 65°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 67.1dB(A), Static Pressure: 1.400 in H2O (348.7 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 36 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD9238-12HBVXE OD9238-12HBVXE Виробник : Orion Fans OD9238_VXE-3239777.pdf DC Fans DC Vane Axial Fan, 92x92x38mm, 12VDC, 147.2CFM, 36W, High Performance, Ball