Продукція > ORION FANS > OD9238-12LB-VXC01A
OD9238-12LB-VXC01A
OD9238-12LB-VXC01A Orion Fans
OD9238va.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 92.5X38MM 12VDC WIRE
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 92.5X38MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach), Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square - 92.5mm L x 92.5mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4400 RPM, Air Flow: 108.0 CFM (3.02m³/min), Width: 38.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 3 Wire Leads, Approval Agency: cURus, TUV, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 52.0dB, Static Pressure: 0.500 in H2O (124.5 Pa), Power (Watts): 9 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD9238-12LBVXC01A OD9238-12LBVXC01A Виробник : Orion Fans OD9238_VXC.pdf Description: FAN AXIAL 92.5X38MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Features: Auto Restart, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square - 92.5mm L x 92.5mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4400 RPM
Air Flow: 108.0 CFM (3.02m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 3 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 52.0dB
Static Pressure: 0.500 in H2O (124.5 Pa)
Power (Watts): 9 W