Продукція > ORION FANS > OD9238-24HBVXC10A
OD9238-24HBVXC10A
OD9238-24HBVXC10A Orion Fans
OD9238_panelcutout.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 92.5X38MM 24VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart, PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 92.5mm L x 92.5mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5400 RPM
Air Flow: 135.0 CFM (3.78m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 58.0dB
Static Pressure: 0.740 in H2O (184.3 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 16 W
на замовлення 464 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: ORION FANS - OD9238-24HBVXC10A - DC-Axiallüfter, 24 V, Quadratisch, 92 mm, 38 mm, Kugellager, 125 cu.ft/min, tariffCode: 84145925, Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Kugellager, Nennleistung: 22.8W, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -, Nennstrom: 950mA, Außentiefe: 38mm, Geräuschentwicklung: 62dB, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 125cu.ft/min, Lüfterrahmen: Quadratisch, Produktpalette: OD9238-VXC Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 92mm, Versorgungsspannung, V DC: 24V, Nenndrehzahl: 5400rpm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD9238-24HBVXC10A OD9238-24HBVXC10A Виробник : Orion Fans OD9238_panelcutout.pdf DC Fans DC Vane Axial Fan, High Static Pressure, 92x92x38mm, 24VDC, Wire 290mm, Tach/PWM
на замовлення 203 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
OD9238-24HBVXC10A OD9238-24HBVXC10A Виробник : Orion Fans od9238_vxc.pdf DC Fan Axial Ball Bearing 24V 22V to 25V 125CFM 62dB 92.5 X 92.5 X 38mm High Speed/High Static Pressure
на замовлення 48 шт:
Мінімальне замовлення: 7
OD9238-24HBVXC10A OD9238-24HBVXC10A Виробник : ORION FANS 3758080.pdf Description: ORION FANS - OD9238-24HBVXC10A - DC-Axiallüfter, 24 V, Quadratisch, 92 mm, 38 mm, Kugellager, 125 cu.ft/min
tariffCode: 84145925
Stromanschluss: 2 Anschlussdrähte
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Kugellager
Nennleistung: 22.8W
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -
Nennstrom: 950mA
Außentiefe: 38mm
Geräuschentwicklung: 62dB
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 125cu.ft/min
Lüfterrahmen: Quadratisch
Produktpalette: OD9238-VXC Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 92mm
Versorgungsspannung, V DC: 24V
Nenndrehzahl: 5400rpm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 17 шт: