Продукція > ORION FANS > OD9238-48HBVXC
OD9238-48HBVXC
OD9238-48HBVXC Orion Fans
OD9238_VXC.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN AXIAL 92.5X38MM 48VDC WIRE
Packaging: Box
Features: Auto Restart
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 92.5mm L x 92.5mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 5400 RPM
Air Flow: 135.0 CFM (3.78m³/min)
Width: 38.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus, TUV
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 58.0dB
Static Pressure: 0.740 in H2O (184.3 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 17 W
на замовлення 1127 шт:
Написати відгук
Description: ORION FANS - OD9238-48HBVXC - DC-Axiallüfter, 48 V, Quadratisch, 92 mm, 38 mm, Kugellager, 125 cu.ft/min, tariffCode: 84145925, rohsCompliant: Y-EX, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Nennleistung: 21.6W, usEccn: EAR99, Luftstrom - m3/min: -m³/min, Nennstrom: 450mA, Außentiefe: 38mm, Geräuschentwicklung: 62dBA, Luftstrom - CFM: 125cu.ft/min, euEccn: NLR, productTraceability: No, Rahmengröße: 92mm, Versorgungsspannung, V DC: 48V, Nenndrehzahl: 5400rpm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OD9238-48HBVXC OD9238-48HBVXC Виробник : Orion Fans OD9238_VXC-3239550.pdf DC Fans DC Vane Axial Fan, High Static Pressure, 92x92x38mm, 48VDC, 125CFM, Ball, Wire
на замовлення 39 шт:
Кількість Ціна
OD9238-48HBVXC OD9238-48HBVXC Виробник : ORION FANS 3758080.pdf Description: ORION FANS - OD9238-48HBVXC - DC-Axiallüfter, 48 V, Quadratisch, 92 mm, 38 mm, Kugellager, 125 cu.ft/min
tariffCode: 84145925
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Nennleistung: 21.6W
usEccn: EAR99
Luftstrom - m3/min: -m³/min
Nennstrom: 450mA
Außentiefe: 38mm
Geräuschentwicklung: 62dBA
Luftstrom - CFM: 125cu.ft/min
euEccn: NLR
productTraceability: No
Rahmengröße: 92mm
Versorgungsspannung, V DC: 48V