Продукція > ORION FANS > ODB13391-48HB10A
ODB13391-48HB10A
ODB13391-48HB10A ORION FANS
ODB13391.pdf
Виробник: ORION FANS
Description: ORION FANS - ODB13391-48HB10A - Ventilatorgebläse, Motorlaufrad, 48 VDC, DC, 133 mm, 91 mm, 326 cu.ft/min
tariffCode: 84145925
Versorgungsspannung: 48VDC
Gebläse: Motorlaufrad
Stromanschluss: 4 Anschlussdrähte
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Kugellager
Nennleistung: 60W
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Spannungstyp: DC
Luftstrom - m3/min: -
Außentiefe: 91mm
Geräuschentwicklung: 68dB
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 326cu.ft/min
Produktpalette: ODB13391 Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 133mm
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - ODB13391-48HB10A - Ventilatorgebläse, Motorlaufrad, 48 VDC, DC, 133 mm, 91 mm, 326 cu.ft/min, tariffCode: 84145925, Versorgungsspannung: 48VDC, Gebläse: Motorlaufrad, Stromanschluss: 4 Anschlussdrähte, rohsCompliant: Y-EX, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Kugellager, Nennleistung: 60W, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Spannungstyp: DC, Luftstrom - m3/min: -, Außentiefe: 91mm, Geräuschentwicklung: 68dB, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 326cu.ft/min, Produktpalette: ODB13391 Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 133mm, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODB13391-48HB10A ODB13391-48HB10A Виробник : Orion Fans ODB13391.pdf Description: FAN IMP MTRZD 133.5X91MM 48VDC
Packaging: Bulk
Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Round - 133.5mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 4600 RPM
Air Flow: 257.0 CFM (7.20m³/min)
Width: 91.00mm
Weight: 1.543 lb (700.0 g)
Operating Temperature: 14 ~ 149°F (-10 ~ 65°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 68.0dB
Static Pressure: 1.900 in H2O (473.3 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 60 W
товару немає в наявності
ODB13391-48HB10A ODB13391-48HB10A Виробник : Orion Fans ODB13391.pdf Blowers & Centrifugal Fans Blower, 133x91mm Round, 48VDC, 326CFM, 60W, Ball, Wire, Open Collector Tach/PWM