Продукція > ORION FANS > ODB22599-24HB10A
ODB22599-24HB10A
ODB22599-24HB10A ORION FANS
3758083.pdf
Виробник: ORION FANS
Description: ORION FANS - ODB22599-24HB10A - Ventilatorgebläse, Motorlaufrad, 24 VDC, DC, 225 mm, 99 mm, 835 cu.ft/min
tariffCode: 84145995
Versorgungsspannung: 24VDC
Gebläse: Motorlaufrad
Stromanschluss: 4 Anschlussdrähte
rohsCompliant: Y-EX
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Art des Lagers: Kugellager
Nennleistung: 110.4W
IP-Schutzart: -
usEccn: EAR99
Spannungstyp: DC
Luftstrom - m3/min: -
Außentiefe: 99mm
Geräuschentwicklung: 67.4dBA
euEccn: NLR
Luftstrom - CFM: 835cu.ft/min
Produktpalette: ODB22599 Series
productTraceability: No
Rahmengröße: 225mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - ODB22599-24HB10A - Ventilatorgebläse, Motorlaufrad, 24 VDC, DC, 225 mm, 99 mm, 835 cu.ft/min, tariffCode: 84145995, Versorgungsspannung: 24VDC, Gebläse: Motorlaufrad, Stromanschluss: 4 Anschlussdrähte, rohsCompliant: Y-EX, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Art des Lagers: Kugellager, Nennleistung: 110.4W, IP-Schutzart: -, usEccn: EAR99, Spannungstyp: DC, Luftstrom - m3/min: -, Außentiefe: 99mm, Geräuschentwicklung: 67.4dBA, euEccn: NLR, Luftstrom - CFM: 835cu.ft/min, Produktpalette: ODB22599 Series, productTraceability: No, Rahmengröße: 225mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODB22599-24HB10A ODB22599-24HB10A Виробник : Orion Fans odb22599.pdf DC Motorized Impeller Centrifugal Ball Bearing 24V 22V to 26.4V 835CFM 67.4dB 225 X 99mm Tachometer
товару немає в наявності
ODB22599-24HB10A ODB22599-24HB10A Виробник : Orion Fans ODB22599.pdf Description: FAN IMP MTRZD 225X99MM 24VDC
Packaging: Bulk
Features: PWM Control, Speed Sensor (Tach)
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Round - 225mm Dia
Bearing Type: Ball
RPM: 2500 RPM
Air Flow: 835.0 CFM (23.38m³/min)
Width: 99.00mm
Weight: 3.3 lbs (1.5 kg)
Operating Temperature: 14 ~ 149°F (-10 ~ 65°C)
Termination: 4 Wire Leads
Approval Agency: CE, cURus, TUV, UR
Fan Type: Motorized Impellers
Noise: 55.0dB
Static Pressure: 2.050 in H2O (510.6 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 110.4 W
товару немає в наявності
ODB22599-24HB10A ODB22599-24HB10A Виробник : Orion Fans ODB22599.pdf Blowers & Centrifugal Fans Impeller, 225x99mm Round, 24VDC, 835CFM, Ball, Wire, Open Collector Tach/PWM