ODB5115-12LB
ODB5115-12LB Orion Fans
ODB5115.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN BLOWER 51.11X15MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 51.11mm L x 47.76mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3500 RPM
Air Flow: 2.4 CFM (0.067m³/min)
Width: 15.00mm
Weight: 0.059 lb (26.76 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Blower
Noise: 32.0dB
Static Pressure: 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 840 mW
на замовлення 1865 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN BLOWER 51.11X15MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 51.11mm L x 47.76mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3500 RPM, Air Flow: 2.4 CFM (0.067m³/min), Width: 15.00mm, Weight: 0.059 lb (26.76 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, Fan Type: Blower, Noise: 32.0dB, Static Pressure: 0.200 in H2O (49.8 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 840 mW.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODB5115-12LB ODB5115-12LB Виробник : Orion Fans ODB5115.pdf Blowers & Centrifugal Fans DC Blower, 51x51x15mm, 12VDC, 2.8CFM, 0.72W, 28.7dBA, 3500RPM, Ball, Lead Wire