ODB5115-12MB
ODB5115-12MB Orion Fans
ODB5115-844957.pdf
Виробник: Orion Fans
Blowers DC Blower, 51x15mm, 12VDC, 3.3CFM, 0.08A, 4500RPM, Ball Bearing, 2x Wire Leads
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN BLOWER 51.11X15MM 12VDC WIRE, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 51.11mm L x 47.76mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4500 RPM, Air Flow: 3.3 CFM (0.092m³/min), Width: 15.00mm, Weight: 0.059 lb (26.76 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cURus, Fan Type: Blower, Noise: 37.0dB, Static Pressure: 0.350 in H2O (87.2 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 1.44 W.
Інші пропозиції ODB5115-12MB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODB5115-12MB ODB5115-12MB Виробник : Orion Fans ODB5115.pdf Description: FAN BLOWER 51.11X15MM 12VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 51.11mm L x 47.76mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4500 RPM
Air Flow: 3.3 CFM (0.092m³/min)
Width: 15.00mm
Weight: 0.059 lb (26.76 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Fan Type: Blower
Noise: 37.0dB
Static Pressure: 0.350 in H2O (87.2 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.44 W