ODB7530-12HB
ODB7530-12HB Orion Fans
ODB7530.pdf
Виробник: Orion Fans
Description: FAN BLOWER 75X30MM 12VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 12VDC
Size / Dimension: Square/Rounded - 75mm L x 75mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3400 RPM
Air Flow: 13.8 CFM (0.386m³/min)
Width: 30.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus
Fan Type: Blower
Noise: 41.7dB(A)
Static Pressure: 0.560 in H2O (139.5 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 4.32 W
на замовлення 274 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN BLOWER 75X30MM 12VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 12VDC, Size / Dimension: Square/Rounded - 75mm L x 75mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3400 RPM, Air Flow: 13.8 CFM (0.386m³/min), Width: 30.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, Fan Type: Blower, Noise: 41.7dB(A), Static Pressure: 0.560 in H2O (139.5 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 4.32 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODB7530-12HB ODB7530-12HB Виробник : Orion Fans odb7530.pdf DC Blower Blowers and Fans
на замовлення 25 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
товару немає в наявності
ODB7530-12HB ODB7530-12HB Виробник : Orion Fans ODB7530.pdf Blowers & Centrifugal Fans DC Blower, 75x75x30mm, 12VDC, 13.8CFM, 4.32W, 41.7dBA, 3400RPM, Ball, Lead Wire