ODB9733-24HB
ODB9733-24HB Orion Fans
ODB9733-3239475.pdf
Виробник: Orion Fans
Blowers & Centrifugal Fans DC Blower, 97x94x33mm, 24VDC, 32CFM, 16W, 54.8dBA, 3575RPM, Ball, Lead Wire
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN BLOWER 96X33MM 24VDC WIRE, Packaging: Box, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square/Rounded - 96mm L x 96mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 4000 RPM, Air Flow: 33.0 CFM (0.924m³/min), Width: 33.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: cURus, Fan Type: Blower, Noise: 56.0dB, Static Pressure: 1.100 in H2O (274.0 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 8.4 W.
Інші пропозиції ODB9733-24HB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODB9733-24HB ODB9733-24HB Виробник : Orion Fans ODB9733.pdf Description: FAN BLOWER 96X33MM 24VDC WIRE
Packaging: Box
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square/Rounded - 96mm L x 96mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 4000 RPM
Air Flow: 33.0 CFM (0.924m³/min)
Width: 33.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: cURus
Fan Type: Blower
Noise: 56.0dB
Static Pressure: 1.100 in H2O (274.0 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 8.4 W