Продукція > ETA-USA > ODC150-28SC48-W
ODC150-28SC48-W
ODC150-28SC48-W ETA-USA
ODC150-XXSC48-W.pdf
Виробник: ETA-USA
Description: ULTRA WIDE INPUT VDC 8:1
Packaging: Box
Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense
Package / Case: Half Brick
Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 5.357A
Supplier Device Package: Half Brick
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 28V
Part Status: Active
Power (Watts): 150 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 62368-1
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ULTRA WIDE INPUT VDC 8:1, Packaging: Box, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense, Package / Case: Half Brick, Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 89%, Current - Output (Max): 5.357A, Supplier Device Package: Half Brick, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 28V, Part Status: Active, Power (Watts): 150 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 62368-1.