Продукція > ETA-USA > ODC75-05SC48
ODC75-05SC48
ODC75-05SC48 ETA-USA
ODC75-%20updated%202-2020.doc.pdf
Виробник: ETA-USA
Description: DC-DC SMD THROUGH-HOLE ENCAPSUL
Features: Adjustable Output
Packaging: Bulk
Package / Case: Half Brick
Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.59" H (61.0mm x 57.9mm x 15.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Applications: Railway
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 15A
Supplier Device Package: Half Brick
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 5V
Part Status: Active
Power (Watts): 75 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC-DC SMD THROUGH-HOLE ENCAPSUL, Features: Adjustable Output, Packaging: Bulk, Package / Case: Half Brick, Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.59" H (61.0mm x 57.9mm x 15.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Applications: Railway, Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 15A, Supplier Device Package: Half Brick, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 5V, Part Status: Active, Power (Watts): 75 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODC75-05SC48 ODC75-05SC48 Виробник : ETA-USA ODC75-%20updated%202-2020.doc.pdf DC/DC Converters - Through Hole 75W 18V-75Vi 5Vo 15A DIP-9