Продукція > ETA-USA > ODC75-12SC110
ODC75-12SC110
ODC75-12SC110 ETA-USA
ODC75-%20updated%202-2020.doc.pdf
Виробник: ETA-USA
DC/DC Converters - Through Hole 75W 40V-160Vi 12Vo 6.25A DIP-9
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Інші пропозиції ODC75-12SC110
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODC75-12SC110 ODC75-12SC110 Виробник : ETA-USA ODC75-%20updated%202-2020.doc.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 75W