Продукція > ETA-USA > ODC75-12SC24
ODC75-12SC24
ODC75-12SC24 ETA-USA
ODC75-%20updated%202-2020.doc.pdf
Виробник: ETA-USA
Description: DC DC CONVERTER 12V 75W
Packaging: Bulk
Features: Adjustable Output
Package / Case: Half Brick
Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.59" H (61.0mm x 57.9mm x 15.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Applications: Railway
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 6.25A
Supplier Device Package: Half Brick
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 75 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 75W, Packaging: Bulk, Features: Adjustable Output, Package / Case: Half Brick, Size / Dimension: 2.40" L x 2.28" W x 0.59" H (61.0mm x 57.9mm x 15.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Applications: Railway, Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 90%, Current - Output (Max): 6.25A, Supplier Device Package: Half Brick, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Power (Watts): 75 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV.
Інші пропозиції ODC75-12SC24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODC75-12SC24 ODC75-12SC24 Виробник : ETA-USA ODC75-%20updated%202-2020.doc.pdf DC/DC Converters - Through Hole 75W 9V-36Vi 12Vo 6.25A DIP-9