Продукція > ETA-USA > ODC75-12SC48
ODC75-12SC48
ODC75-12SC48 ETA-USA
ODC75-%20updated%202-2020.doc.pdf
Виробник: ETA-USA
DC/DC Converters - Through Hole 75W 18V-75Vi 12Vo 6.25A DIP-9
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Інші пропозиції ODC75-12SC48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODC75-12SC48 ODC75-12SC48 Виробник : ETA-USA ODC75-%20updated%202-2020.doc.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 75W