Продукція > ETA-USA > ODC75-24SC24
ODC75-24SC24
ODC75-24SC24 ETA-USA
ODC75-%20updated%202-2020.doc.pdf
Виробник: ETA-USA
DC/DC Converters - Through Hole 75W 9V-36Vi 24Vo 3.125A DIP-9
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Інші пропозиції ODC75-24SC24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODC75-24SC24 ODC75-24SC24 Виробник : ETA-USA ODC75-%20updated%202-2020.doc.pdf Description: DC DC CONVERTER 24V 75W