ODLC-45-350
ODLC-45-350 MEAN WELL USA Inc.
ODLC-45-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 57-95V 350MA
Packaging: Box
Features: SCP
Size / Dimension: 4.37" L x 3.03" W x 1.12" H (111.0mm x 77.0mm x 28.5mm)
Voltage - Output: 57 ~ 95V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Ratings: IP67
Efficiency: 86%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 350mA
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Not For New Designs
Power (Watts): 33 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 57-95V 350MA, Packaging: Box, Features: SCP, Size / Dimension: 4.37" L x 3.03" W x 1.12" H (111.0mm x 77.0mm x 28.5mm), Voltage - Output: 57 ~ 95V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Ratings: IP67, Efficiency: 86%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 350mA, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Not For New Designs, Power (Watts): 33 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODLC-45-350 ODLC-45-350 Виробник : MEAN WELL ODLC-45-spec.pdf LED Power Supplies 33.25W 350mA 57-95V CC Dimming
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
ODLC-45-350 ODLC-45-350 Виробник : Mean-Well USA, Inc. odlc-45-spec.pdf AC/DC LED Power Supply 33.25W Single 6-Pin
на замовлення 19 шт:
Мінімальне замовлення: 6