Продукція > MEAN WELL > ODLC-45A-1050
ODLC-45A-1050
ODLC-45A-1050 MEAN WELL
ODLC-45(DA)-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 45W; 36÷43VDC; 1050mA; 90÷295VAC
Type of power supply: switching
Application: LED
Kind of power supply: LED
Power: 45W
Output voltage: 36...43V DC
Output current: 1.05A
Supply voltage: 90...295V AC; 127...417V DC
IP rating: IP67
Body dimensions: 111x77x28.5mm
Protection: short circuit protection SCP
Operating temperature: -20...85°C
Electrical connection: wires
Number of outputs: 2
Efficiency: 84%
Power consumption without load: <0.5W
Operating modes: constant current
Caution!: rated parameters obtained at full load
Lead length: 0.2m
Additional functions: active PFC; auxiliary output 12V DC; dimming function 0-10V DC; PWM controlled dimming function
Manufacturer series: ODLC-45
Power supply unit features: flicker free
на замовлення 5 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 45W; 36÷43VDC; 1050mA; 90÷295VAC, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 45W, Output voltage: 36...43V DC, Output current: 1.05A, Supply voltage: 90...295V AC; 127...417V DC, IP rating: IP67, Body dimensions: 111x77x28.5mm, Protection: short circuit protection SCP, Operating temperature: -20...85°C, Electrical connection: wires, Number of outputs: 2, Efficiency: 84%, Power consumption without load: .
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODLC-45A-1050 ODLC-45A-1050 Виробник : MEAN WELL ODLC-45(DA)-SPEC.PDF LED Power Supplies 45.15W 1050mA 26-43V CC Dimming Aux DCout
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
ODLC-45A-1050 ODLC-45A-1050 Виробник : MEAN WELL USA Inc. ODLC-45(DA)-SPEC.PDF Description: LED DRVR CC AC/DC 26-43V 1.05A