ODLC-45A-700
ODLC-45A-700 MEAN WELL USA Inc.
ODLC-45-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRVR CC AC/DC 38-64V 700MA
Features: SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.37" L x 3.03" W x 1.12" H (111.0mm x 77.0mm x 28.5mm)
Voltage - Output: 38 ~ 64V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Ratings: IP67
Efficiency: 85%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Not For New Designs
Power (Watts): 45 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV