ODLC-65-1050DA
ODLC-65-1050DA MEAN WELL USA Inc.
ODLC-65-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVERS POWER SUPPLIES 65.1W
Packaging: Box
Features: SCP
Size / Dimension: 4.76" L x 3.03" W x 1.12" H (121.0mm x 77.0mm x 28.5mm)
Voltage - Output: 46 ~ 62V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM
Ratings: IP67
Efficiency: 86%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.05A
Voltage - Input (Min): 180VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 65 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVERS POWER SUPPLIES 65.1W, Packaging: Box, Features: SCP, Size / Dimension: 4.76" L x 3.03" W x 1.12" H (121.0mm x 77.0mm x 28.5mm), Voltage - Output: 46 ~ 62V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM, Ratings: IP67, Efficiency: 86%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.05A, Voltage - Input (Min): 180VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 65 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції ODLC-65-1050DA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODLC-65-1050DA ODLC-65-1050DA Виробник : MEAN WELL ODLC-65-spec.pdf LED Power Supplies 65.1W 1050mA 46-62V CC DALI Control