Продукція > MEAN WELL > ODLC-65-1750
ODLC-65-1750
ODLC-65-1750 MEAN WELL
ODLC-65%28DA%29-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 63W, Вхід: 180-295VAC/254-416VDC, Вихід: 1750mA/27-36V, розміри 121x77x28.5 мм, -20...+85 С, IP67 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 3 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 27-36V 1.75A, Features: SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.76" L x 3.03" W x 1.12" H (121.0mm x 77.0mm x 28.5mm), Voltage - Output: 27 ~ 36V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Ratings: IP67, Efficiency: 85%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.75A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 180VAC, Part Status: Not For New Designs, Power (Watts): 63 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODLC-65-1750 ODLC-65-1750 Виробник : MEAN WELL ODLC-65%28DA%29-spec.pdf AC/DC, 63W, Вхід: 180-295VAC/254-416VDC, Вихід: 1750mA/27-36V, розміри 121x77x28.5 мм, -20...+85 С, IP67 Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 3 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
ODLC-65-1750 ODLC-65-1750 Виробник : MEAN WELL USA Inc. ODLC-65-spec.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 27-36V 1.75A
Features: SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.76" L x 3.03" W x 1.12" H (121.0mm x 77.0mm x 28.5mm)
Voltage - Output: 27 ~ 36V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Ratings: IP67
Efficiency: 85%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.75A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 180VAC
Part Status: Not For New Designs
Power (Watts): 63 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
ODLC-65-1750 ODLC-65-1750 Виробник : MEAN WELL ODLC-65-spec.pdf LED Power Supplies 63W 1750mA 27-36V CC Dimming