ODLV-45-36
ODLV-45-36 MEAN WELL
ODLV-45-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: switching; LED; 45W; 36VDC; 1.25A; 90÷295VAC; IP67
Type of power supply: switching
Application: LED
Kind of power supply: LED
Power: 45W
Output voltage: 36V DC
Output current: 1.25A
Supply voltage: 90...295V AC; 127...417V DC
IP rating: IP67
Body dimensions: 111x77x28.5mm
Protection: anti-overload OPP; short circuit protection SCP
Operating temperature: -20...85°C
Electrical connection: wires
Number of outputs: 1
Efficiency: 88%
Power consumption without load: <0.5W
Operating modes: constant voltage
Caution!: rated parameters obtained at full load
Lead length: 0.15m; 0.2m
Additional functions: active PFC; dimming function 0-10V DC; PWM controlled dimming function
Manufacturer series: ODLV-45
Power supply unit features: PWM style output
на замовлення 13 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED Power Supplies, Description: Power supply: switching; LED; 45W; 36VDC; 1.25A; 90÷295VAC; IP67, Type of power supply: switching, Application: LED, Kind of power supply: LED, Power: 45W, Output voltage: 36V DC, Output current: 1.25A, Supply voltage: 90...295V AC; 127...417V DC, IP rating: IP67, Body dimensions: 111x77x28.5mm, Protection: anti-overload OPP; short circuit protection SCP, Operating temperature: -20...85°C, Electrical connection: wires, Number of outputs: 1, Efficiency: 88%, Power consumption without load: .
Інші пропозиції ODLV-45-36
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODLV-45-36 Виробник : MEAN WELL USA Inc. ODLV-45-SPEC.PDF Description: O/P 36V1.25A
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
ODLV-45-36 ODLV-45-36 Виробник : MEAN WELL ODLV-45-SPEC.PDF LED Power Supplies 45W 36V 1.25A CV 2in1 Dimming