ODLV-45-60 MEAN WELL USA Inc.
ODLV-45-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: O/P 60V0.75A
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Power Supplies 45W 60V 0.75A CV 2in1 Dimming.
Інші пропозиції ODLV-45-60
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODLV-45-60 ODLV-45-60 Виробник : MEAN WELL ODLV-45-SPEC.PDF LED Power Supplies 45W 60V 0.75A CV 2in1 Dimming