ODLV-65-36
ODLV-65-36 MEAN WELL USA Inc.
ODLV-65-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CV AC/DC 36V 1.8A
Features: OCP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.76" L x 3.03" W x 1.12" H (121.0mm x 77.0mm x 28.5mm)
Voltage - Output: 36V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Ratings: IP67
Efficiency: 88%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.8A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 180VAC
Power (Watts): 65 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CV AC/DC 36V 1.8A, Features: OCP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.76" L x 3.03" W x 1.12" H (121.0mm x 77.0mm x 28.5mm), Voltage - Output: 36V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Ratings: IP67, Efficiency: 88%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.8A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 180VAC, Power (Watts): 65 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції ODLV-65-36
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODLV-65-36 ODLV-65-36 Виробник : MEAN WELL ODLV-65-spec.pdf LED Power Supplies 64.8W 36V 1.8A CV 2in1 Dimming