Продукція > ETA-USA > ODM10-12SC24
ODM10-12SC24
ODM10-12SC24 ETA-USA
ODM10-1.pdf
Виробник: ETA-USA
Description: DC DC CONVERTER 12V 11W
Packaging: Bulk
Package / Case: 24-DIP Module, 6 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Medical
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 87.5%
Current - Output (Max): 916mA
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 11 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 5 kV
на замовлення 19 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 11W, Packaging: Bulk, Package / Case: 24-DIP Module, 6 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Medical, Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 87.5%, Current - Output (Max): 916mA, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Power (Watts): 11 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 5 kV.
Інші пропозиції ODM10-12SC24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODM10-12SC24 ODM10-12SC24 Виробник : ETA-USA ODM10-1.pdf DC/DC Converters - Through Hole 10W 9V-36Vi 12Vo 0.916A DIP-24