Продукція > ETA-USA > ODM10-24SC24
ODM10-24SC24
ODM10-24SC24 ETA-USA
ODM10-1.pdf
Виробник: ETA-USA
DC/DC Converters - Through Hole 10W 9V-36Vi 24Vo 456mA DIP-24
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Інші пропозиції ODM10-24SC24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODM10-24SC24 ODM10-24SC24 Виробник : ETA-USA ODM10-1.pdf Description: DC DC CONVERTER 24V 11W