Продукція > ETA-USA > ODM10-24SC48
ODM10-24SC48
ODM10-24SC48 ETA-USA
ODM10-1.pdf
Виробник: ETA-USA
Description: DC DC CONVERTER 24V 11W
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 10W 18V-75Vi 24Vo 456mA DIP-24.
Інші пропозиції ODM10-24SC48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODM10-24SC48 ODM10-24SC48 Виробник : ETA-USA ODM10_SC-2949582.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 10W 18V-75Vi 24Vo 456mA DIP-24