Продукція > ETA-USA > ODM20-05SC12
ODM20-05SC12
ODM20-05SC12 ETA-USA
ODM20_SC-2949548.pdf
Виробник: ETA-USA
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 20W 9V-18Vi 5Vo 4A DIP-5
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ODM20-05SC12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODM20-05SC12 ODM20-05SC12 Виробник : ETA-USA ODM20-SC.pdf Description: DC DC CONVERTER 5V 20W