Продукція > ETA-USA > ODM20-12SC12
ODM20-12SC12
ODM20-12SC12 ETA-USA
ODM20-SC.pdf
Виробник: ETA-USA
Description: DC DC CONVERTER 12V 20W
Packaging: Bulk
Package / Case: 5-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.47" H (50.8mm x 25.4mm x 12.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: Medical
Voltage - Input (Max): 18V
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 1.67A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 20 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 5 kV
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 20W, Packaging: Bulk, Package / Case: 5-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.47" H (50.8mm x 25.4mm x 12.0mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: Medical, Voltage - Input (Max): 18V, Efficiency: 89%, Current - Output (Max): 1.67A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Power (Watts): 20 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODM20-12SC12 ODM20-12SC12 Виробник : ETA-USA ODM20_SC-2949548.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 20W 9V-18Vi 12Vo 1.67A DIP-5