Продукція > ETA-USA > ODM20-15SC12
ODM20-15SC12
ODM20-15SC12 ETA-USA
ODM20_SC-2949548.pdf
Виробник: ETA-USA
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 20W 9V-18Vi 15Vo 1.333A DIP-5
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ODM20-15SC12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODM20-15SC12 ODM20-15SC12 Виробник : ETA-USA ODM20-SC.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V 20W