Продукція > ETA-USA > ODM20-15SC24
ODM20-15SC24
ODM20-15SC24 ETA-USA
ODM20-SC.pdf
Виробник: ETA-USA
DC/DC Converters - Through Hole 20W 18V-36Vi 15Vo 1.333A DIP-5
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ODM20-15SC24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODM20-15SC24 ODM20-15SC24 Виробник : ETA-USA ODM20-SC.pdf Description: DC DC CONVERTER 15V 20W