Продукція > ETA-USA > ODM20-15SC48
ODM20-15SC48
ODM20-15SC48 ETA-USA
ODM20-SC.pdf
Виробник: ETA-USA
Description: DC DC CONVERTER 15V 20W
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 20W 36V-75Vi 15Vo 1.333A DIP-5.
Інші пропозиції ODM20-15SC48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ODM20-15SC48 ODM20-15SC48 Виробник : ETA-USA ODM20_SC-2949548.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 20W 36V-75Vi 15Vo 1.333A DIP-5