OECCDD02-700
OECCDD02-700 OPTOSUPPLY
Код товару: 107351
1 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: OPTOSUPPLY
Опис: LED драйвер, IP 65. Вхід: DC: 7-24V; AC: 7-21V
Живлення: 7...24 V
Вих. напруга: 3...15 V
Вих. струм: 700 mA
Габарити, мм: 28.2 x 22.2 x 19.2 mm
у наявності 10 шт:
8 шт - склад
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OECCDD02-700 OECCDD02-700 Виробник : OPTOSUPPLY OECCDD02-XXX.pdf Category: LED Power Supplies
Description: Power supply: linear; LED; 3÷15V; 700mA; 7÷21VAC; 7÷24VDC; IP65
Kind of power supply: LED
Output voltage: 3...15V
Output current: 0.7A
Supply voltage: 7...21V AC; 7...24V DC
IP rating: IP65
Body dimensions: 28.2x22.2x19.2mm