Продукція > ETA-USA > OEJ12SC0512I
OEJ12SC0512I
OEJ12SC0512I ETA-USA
OEJ12SC0512I.pdf
Виробник: ETA-USA
DC/DC Converters - Through Hole 1.5W 4.5-16Vin 12Vout 125mA
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції OEJ12SC0512I
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OEJ12SC0512I OEJ12SC0512I Виробник : ETA-USA OEJ12SC0512I.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 1.56W