OESA-75-2-6 Kilo International
OES_PNB_fv3_2.png
Виробник: Kilo International
Control Knob, Round/Skirt Black Arrow
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KNOB KNURLED W/SKRT 0.125" METAL, Packaging: Bulk, Features: 6-32 Set Screw, Color: Black Gloss, Material: Metal, Shaft Size: 0.125" (3.18mm), Diameter: 0.750" (19.05mm), 1.000" (25.40mm) Skirt, Style: Cylindrical with Skirt, Type: Knurled, Diamond, Height: 0.625" (15.88mm), Indicator: Arrow on Top.
Інші пропозиції OESA-75-2-6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OESA-75-2-6 Виробник : Kilo International OES_PNB_fv3_2.png Control Knob, Round/Skirt Black Arrow
на замовлення 13 шт:
OESA-75-2-6 OESA-75-2-6 Виробник : Kilo International OES_PNB_fv3_2.png Description: KNOB KNURLED W/SKRT 0.125" METAL
Packaging: Bulk
Features: 6-32 Set Screw
Color: Black Gloss
Material: Metal
Shaft Size: 0.125" (3.18mm)
Diameter: 0.750" (19.05mm), 1.000" (25.40mm) Skirt
Style: Cylindrical with Skirt
Type: Knurled, Diamond
Height: 0.625" (15.88mm)