OESL-75-1-5
OESL-75-1-5 Kilo International
OES_PNB_fv3_2.png
Виробник: Kilo International
Description: KNOB KNURLED W/SKRT 0.250" METAL
Packaging: Bulk
Features: 6-32 Set Screw
Color: Clear Gloss
Material: Metal
Shaft Size: 0.250" (6.35mm)
Diameter: 0.750" (19.05mm), 1.000" (25.40mm) Skirt
Style: Cylindrical with Skirt
Type: Knurled, Diamond
Height: 0.625" (15.88mm)
Indicator: Line on Top
на замовлення 54 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KNOB KNURLED W/SKRT 0.250" METAL, Packaging: Bulk, Features: 6-32 Set Screw, Color: Clear Gloss, Material: Metal, Shaft Size: 0.250" (6.35mm), Diameter: 0.750" (19.05mm), 1.000" (25.40mm) Skirt, Style: Cylindrical with Skirt, Type: Knurled, Diamond, Height: 0.625" (15.88mm), Indicator: Line on Top.