OK202-25-OW-E Matrix Orbital
get&did=919
Виробник: Matrix Orbital
Description: OLED MODULE 40DIG 20 X 2
Packaging: Bulk
Display Type: OLED
Interface: I²C, RS-232, TTL
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V
Viewing Area: 85.00mm L x 18.60mm W
Character Size: 5.55mm H x 3.20mm W
Display Format: 20 x 2
Dot Size: 0.60mm W x 0.65mm H
Outline L x W x H: 116.00mm x 37.00mm x 25.00mm
Text Color: White
Background Color: Black
Part Status: Active
Number of Characters: 40
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OLED MODULE 40DIG 20 X 2, Packaging: Bulk, Display Type: OLED, Interface: I²C, RS-232, TTL, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V, Viewing Area: 85.00mm L x 18.60mm W, Character Size: 5.55mm H x 3.20mm W, Display Format: 20 x 2, Dot Size: 0.60mm W x 0.65mm H, Outline L x W x H: 116.00mm x 37.00mm x 25.00mm, Text Color: White, Background Color: Black, Part Status: Active, Number of Characters: 40.