OLBCHP10W-E
OLBCHP10W-E OPTOSUPPLY
info-olbchp10w-e.pdf
Виробник: OPTOSUPPLY
Код виробника: OSM5XAHAE1E RoHS high power LED Emiter 10W; warm white (3000K); luminosity: 765 lm; viewing angle 140°; Emiter type LED; IF=1000mA; VF=10V; Optoelectronics
кількість в упаковці: 45 шт
на замовлення 53 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Код виробника: OSM5XAHAE1E RoHS high power LED Emiter 10W; warm white (3000K); luminosity: 765 lm; viewing angle 140°; Emiter type LED; IF=1000mA; VF=10V; Optoelectronics, кількість в упаковці: 45 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OLBCHP10W-E Виробник : OPTOSUPPLY info-olbchp10w-e.pdf Код виробника: OSM5XAHAE1E RoHS high power LED Emiter 10W; warm white (3000K); luminosity: 765 lm; viewing angle 140°; Emiter type LED; IF=1000mA; VF=10V; Optoelectronics