Продукція > VERBATIM > OLBN.A12.0W-G53V
OLBN.A12.0W-G53V VERBATIM
Виробник: VERBATIM
(polish version) ?ar?wka LED typu AR111 12.0W (odp. 69W), b.natur. (4000K), 750lm, 40°, 12V AC/DC Kszta?t: refl. halogenowy typ AR111/QR111, trzonek: G53, ?111?62mm, ?ciemnialna OLBN.A12.0W-G53V
кількість в упаковці: 2 шт
на замовлення 1 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
(polish version) ?ar?wka LED typu AR111 12.0W (odp. 69W), b.natur. (4000K), 750lm, 40°, 12V AC/DC Kszta?t: refl. halogenowy typ AR111/QR111, trzonek: G53, ?111?62mm, ?ciemnialna OLBN.A12.0W-G53V, кількість в упаковці: 2 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OLBN.A12.0W-G53V Виробник : VERBATIM (polish version) ?ar?wka LED typu AR111 12.0W (odp. 69W), b.natur. (4000K), 750lm, 40°, 12V AC/DC Kszta?t: refl. halogenowy typ AR111/QR111, trzonek: G53, ?111?62mm, ?ciemnialna OLBN.A12.0W-G53V