Продукція > VERBATIM > OLSP.BN.35W-CARDANIC-V
OLSP.BN.35W-CARDANIC-V VERBATIM
Виробник: VERBATIM
LED spotlight 35W, white, natural light (4000K), 3600lm, 45°, 230V IP20, ?150x108mm, hole: ?=138mm, 800g VERBATIM 52275 OLSP.BN.35W-CARDANIC-V
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 3 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
LED spotlight 35W, white, natural light (4000K), 3600lm, 45°, 230V IP20, ?150x108mm, hole: ?=138mm, 800g VERBATIM 52275 OLSP.BN.35W-CARDANIC-V, кількість в упаковці: 1 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OLSP.BN.35W-CARDANIC-V Виробник : VERBATIM LED spotlight 35W, white, natural light (4000K), 3600lm, 45°, 230V IP20, ?150x108mm, hole: ?=138mm, 800g VERBATIM 52275 OLSP.BN.35W-CARDANIC-V