Продукція > TE CONNECTIVITY > OMIH-SS-124LM300
OMIH-SS-124LM300 TE Connectivity
Виробник: TE Connectivity
Description: OMIH-SS-124LM 300
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 22.5 mA
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 16 A
Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 20 ms
Release Time: 8 ms
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMIH-SS-124LM 300, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 22.5 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 16 A, Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 20 ms, Release Time: 8 ms, Part Status: Active.