ONET1101LRGER
ONET1101LRGER Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fonet1101l
Виробник: Texas Instruments
Description: IC LASER DRV 11.3GB 3.63V 24VQFN
Packaging: Bulk
Package / Case: 24-VFQFN Exposed Pad
Mounting Type: Surface Mount
Type: Laser Diode Driver (Fiber Optic)
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Voltage - Supply: 2.97V ~ 3.63V
Data Rate: 11.3Gbps
Current - Modulation: 85mA
Current - Bias: 100 mA
Supplier Device Package: 24-VQFN (4x4)
Number of Channels: 1
Current - Supply: 95 mA
на замовлення 2870 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 46
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC LASER DRV 11.3GB 3.63V 24VQFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 24-VFQFN Exposed Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Laser Diode Driver (Fiber Optic), Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Voltage - Supply: 2.97V ~ 3.63V, Data Rate: 11.3Gbps, Current - Modulation: 85mA, Current - Bias: 100 mA, Supplier Device Package: 24-VQFN (4x4), Part Status: Active, Number of Channels: 1, Current - Supply: 95 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ONET1101LRGER ONET1101LRGER Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fonet1101l Laser Drivers 11.3Gbps Laser Diode Driver A 595-ONET1101LRGET
Кількість Ціна
ONET1101LRGER ONET1101LRGER Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fonet1101l Description: IC LASER DRV 11.3GB 3.63V 24VQFN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Data Rate: 11.3Gbps
Current - Modulation: 85mA
Current - Bias: 100 mA
Part Status: Active
Number of Channels: 1
Current - Supply: 95 mA
на замовлення 680 шт:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Current - Modulation: 85mA
Current - Bias: 100 mA
Part Status: Active
Current - Supply: 95 mA