Продукція > OPA > OPA124UA/2K5
OPA124UA/2K5
OPA124.pdf
Виробник:
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис OPA124UA/2K5
Description: IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: Standard (General Purpose), Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Current - Supply: 2.5mA, Slew Rate: 1.6V/µs, Gain Bandwidth Product: 1.5 MHz, Current - Input Bias: 0.5 pA, Voltage - Input Offset: 150 µV, Supplier Device Package: 8-SOIC, Number of Circuits: 1, Current - Output / Channel: 10 mA, Voltage - Supply Span (Min): 10 V, Voltage - Supply Span (Max): 36 V.
Інші пропозиції OPA124UA/2K5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OPA124UA2K5 Виробник : TI
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: Standard (General Purpose)
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Current - Supply: 2.5mA
Slew Rate: 1.6V/µs
Gain Bandwidth Product: 1.5 MHz
Current - Input Bias: 0.5 pA
Voltage - Input Offset: 150 µV
Supplier Device Package: 8-SOIC
Number of Circuits: 1
Current - Output / Channel: 10 mA
Voltage - Supply Span (Min): 10 V
Voltage - Supply Span (Max): 36 V