OPA137UA/2K5
OPA137UA/2K5 Texas Instruments
sbos089.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Texas Instruments
Description: IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: J-FET
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Current - Supply: 220µA
Slew Rate: 3.5V/µs
Gain Bandwidth Product: 1 MHz
Current - Input Bias: 5 pA
Voltage - Input Offset: 2.5 mV
Supplier Device Package: 8-SOIC
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Current - Output / Channel: 60 mA
Voltage - Supply Span (Min): 4.5 V
Voltage - Supply Span (Max): 36 V
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Amplifier Type: J-FET, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Current - Supply: 220µA, Slew Rate: 3.5V/µs, Gain Bandwidth Product: 1 MHz, Current - Input Bias: 5 pA, Voltage - Input Offset: 2.5 mV, Supplier Device Package: 8-SOIC, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Current - Output / Channel: 60 mA, Voltage - Supply Span (Min): 4.5 V, Voltage - Supply Span (Max): 36 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Amplifier Type: J-FET
Current - Supply: 220µA
Slew Rate: 3.5V/µs
Gain Bandwidth Product: 1 MHz
Current - Input Bias: 5 pA
Voltage - Input Offset: 2.5 mV
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Мінімальне замовлення: 3
OPA137UA2K5
OPA137UA/2K5 OPA137UA/2K5 Виробник : Texas Instruments sbos089.pdf?t.download=true&u=5oefqw Op Amp Single Low Cost Amplifier ±18V/36V 8-Pin SOIC T/R
товару немає в наявності