OPD-B1025A0F6-GW
OPD-B1025A0F6-GW OPTO PLUS LED CORP.
OPD-B1025A0F6_240528.pdf
Виробник: OPTO PLUS LED CORP.
Description: RGB+IC Through Hole Bar Display
Packaging: Sheet
Color: Red, Green, Blue (RGB)
Size / Dimension: 1.01" L x 0.40" W x 0.31" H (25.60mm x 10.20mm x 7.90mm)
Interface: Gray Face
Millicandela Rating: 70mcd Red, 160mcd Green, 25mcd Blue
Configuration: 10 Bar
Internal Connection: Single Data Line
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LED displays - others, Description: Display: LED; bargraph; RGB; 30÷70mcd,80÷160mcd,180÷260mcd, Wavelength: 460...470nm; 520...535nm; 618...625nm, Operating voltage: 3.3...5.5V DC, LEDs' features: programmable, Dimensions: 10.2x25.6mm, Type of display: LED, Colour: RGB, Mounting: THT, Operating current: 5mA, Luminosity: 30...70mcd; 80...160mcd; 180...260mcd, Kind of display: bargraph.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Display: LED; bargraph; RGB; 30÷70mcd,80÷160mcd,180÷260mcd
Wavelength: 460...470nm; 520...535nm; 618...625nm
Operating voltage: 3.3...5.5V DC
LEDs' features: programmable
Dimensions: 10.2x25.6mm
Type of display: LED
Colour: RGB
Mounting: THT
Operating current: 5mA