ORNTA1001AT0
ORNTA1001AT0 Vishay / Dale
Виробник: Vishay / Dale
Resistor Networks & Arrays ORNTA 1K 0.1%ABS 0.05%RATIO T0 E3
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Thin Film NET 1K Ohm 0.1% 0.4W ±25ppm/°C ISOL Molded Epoxy 8-Pin SOIC Gull Wing SMD T/R.
Інші пропозиції ORNTA1001AT0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ORNTA1001AT0 ORNTA1001AT0 Виробник : Vishay id-7187063-orndivid.pdf Res Thin Film NET 1K Ohm 0.1% 0.4W ±25ppm/°C ISOL Molded Epoxy 8-Pin SOIC Gull Wing SMD T/R