Продукція > VISHAY > ORNTA1001BT0
ORNTA1001BT0
ORNTA1001BT0 Vishay
orn.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film NET 1K Ohm 0.1% 0.4W ±25ppm/°C ISOL Molded Epoxy 8-Pin SOIC Gull Wing SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук