Продукція > VISHAY > ORNTA1002BT0
ORNTA1002BT0
ORNTA1002BT0 Vishay
orn.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film NET 10K Ohm 0.1% 0.4W ±25ppm/°C ISOL Molded Epoxy 8-Pin SOIC Gull Wing SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ORNTA1002BT0
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ORNTA1002BT0 Виробник : Vishay Resistor Networks & Arrays ORNTA 10K 0.1%ABS 0.1%RATIO T0 e3