Продукція > VISHAY > ORNTA5002AT3
ORNTA5002AT3
ORNTA5002AT3 Vishay
orn.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film NET 50K Ohm 0.1% 0.4W ±25ppm/°C ISOL Molded Epoxy 8-Pin SOIC Gull Wing SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ORNTA5002AT3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ORNTA5002AT3 Виробник : Vishay Resistor Networks & Arrays ORNTA 50K 0.1%ABS 0.05%RATIO T3 e3