Продукція > OCTAVO SYSTEMS LLC > OSD32MP157F-512M-BAA
OSD32MP157F-512M-BAA
OSD32MP157F-512M-BAA Octavo Systems LLC
osd32mp15x-datasheet
Виробник: Octavo Systems LLC
Description: SIP: 157F, 512MB, BAA
Packaging: Tray
Connector Type: 302-BGA
Size / Dimension: 0.710" L x 0.710" W (18.00mm x 18.00mm)
Speed: 800MHz
RAM Size: 512MB
Operating Temperature: 0°C ~ 85°C
Module/Board Type: MPU Core
Core Processor: Arm® Dual Cortex®-A7, ARM® Cortex®-M4
Co-Processor: NEON™ SIMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SIP: 157F, 512MB, BAA, Packaging: Tray, Connector Type: 302-BGA, Size / Dimension: 0.710" L x 0.710" W (18.00mm x 18.00mm), Speed: 800MHz, RAM Size: 512MB, Operating Temperature: 0°C ~ 85°C, Module/Board Type: MPU Core, Core Processor: Arm® Dual Cortex®-A7, ARM® Cortex®-M4, Co-Processor: NEON™ SIMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OSD32MP157F-512M-BAA OSD32MP157F-512M-BAA Виробник : Octavo Systems osd32mp15x-datasheet System-On-Modules - SOM System-in-Package: ST Micro STM32MP157F Dual ARM Cortex A7 + M4 Processor, 512MB DDR3L, STPMIC1A, 4KB EEPROM, 24MHz Oscillator, Passives - 18mm x 18mm 302 Ball BGA - 0 C to 85 C